ULUSLARARASI GÜVEN VE KONFOR

ULUSLARARASI GÜVEN VE KONFOR

Uluslararası pazarda şirket kurmada en önemli etkenlerden birisi de mevzuata uygunluktur. Bu hususta detaylı araştırmalar yapan E&G Corporate Solutions mevzuata uygunluk ve raporlama hizmetleri doğrultusunda yatırımcıların uluslararası platformlarda sorunsuz ve en iyi şekilde işlerini yürütmesinde yardımcı olmaktadır.

Mevzuata uygunluk ve raporlama hizmetleri ile yatırımcının şirketinin faaliyet ve planlamaları en hassas şekilde ilerletilir. E&G Corporate Solutions ölçeklenebilir ve sürdürülebilir stratejileri, bilgi ve tecrübesi ve profesyonelliği ile şirketin gelir ve karını artırma hedefli, gelişen teknolojiyle uyumlu düzenlemeleri sayesinde yatırımcının şirket kurma sürecinde en önemli aşamaları kolay adımlarla geçmekte yardımcı olmaktadır.

Ülkeden ülkeye değişen rekabet koşulları sonucunda hedef alınan ülkede tekelleşmiş sektörler olabileceğinden bu durum yatırımcı için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden hangi ülkede hangi hedef kitlesine uygun müşteri ve pazar seçileceği önemli bir husustur. E&G Corporate Solutions, pazar ve kitle uyumu ile ilgili gerekli analizler yaparak yatırımcıların herhangi bir sorunla karşılaşmasını önlemektedir.

Yatırımın yapılacağı ülkenin hukuki durumu, işsizlik oranı, enflasyon seviyesi gibi özelliklerinin araştırılması sürecin temellerinden olup bu durumların detaylı bir şekilde raporlanması gerekmektedir. E&G Corporate Solutions ülkelerin ekonomik, sosyal ve hukuki durumlarının detaylı incelemesini yapıp bunları raporlayarak yatırımcıların şirket kurma sürecinde olumsuz bir durumla karşılaşmamasını sağlar.